Rafting na reki Soči

Če bi lepoto smaragdne reke radi doživeli s prijatelji in ob spremstvu izkušenega vodnika, potem je rafting – izlet z gumijastim čolnom za več oseb – najbolj atraktiven način doživljanja aktivnega izleta  in stika z naravo na reki. Udeleženci ne potrebujejo predhodnega znanja veslanja, saj se že po nekaj minutah plovbe vživijo v nalogo uigrane veslaške ekipe in preko brzic, temnozelenih tolmunov in med orjaškimi balvani prešerno vriskajoči in razigrani priveslajo do cilja na Trnovem ob Soči. Po nepozabni dogodivščini sledi seveda še obvezno kopanje v tolmunu Soče.

Galerija

Hotel | Hotel Mangart Bovec **** - Sodobno opremljen hotel v Bovcu
O piškotkih

Piškotki so majhne datoteke z informacijami, ki se začasno shranijo na vaš računalnik. Ko se piškotki namestijo na vaš računalnik, o tem niste obveščeni. Glavni namen piškotkov je, da spletni strežniki prepoznajo vaš računalnik in spletni brskalnik, prilagodijo spletno stran ter poskrbijo za enostavnost in hitrost. Piškotki nam omogočijo, da vam prikažemo pravilne informacije, ki jih iščete in vas zanimajo.

Z zbiranjem in pomnjenjem informacij o vaših nastavitvah spletnega mesta s pomočjo piškotkov lahko zagotovimo boljšo spletno stran in trženjske izkušnje. Piškotki nam ne dajejo dostopa do računalnika in podatki, ki jih zbiramo preko piškotkov, ne vključujejo osebnih podatkov.